ANTALYA ALANYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 Alanya İlçe Öğrenci Nakil ve Yerleştirme Komisyonu 2 Nolu Yerleştirme Listesi

2020-2021 Alanya İlçe Öğrenci Nakil ve Yerleştirme Komisyonu 2 Nolu Yerleştirme Listesi

2020-2021 Alanya İlçe Öğrenci Nakil ve Yerleştirme Komisyonu 2 Nolu Yerleştirme Listesi
Sıra No Adı-Soyadı Yerleştirildiği Okul Sınıf
1 Ebrar KAYA Payallar Çok Programlı Anadolu Lisesi 9. Sınıf
2 Ayşe AKYOL Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. Sınıf
3 Büşra BOZ Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi 9. Sınıf
4 Eşrah ÖZTÜRK Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
5 Ömer EMET Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
6 Batuhan GÜLER Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
7 Merve ÇATAL Payallar Çok Programlı Anadolu Lisesi 9. Sınıf
8 Baraa Khalıd Abdullah AL AKOOL Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
9 Elif Nur ÖZDEMİR Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi 9. Sınıf
10 Mustafa ÇALLI Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi 9. Sınıf
11 Asya BEHAR Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi 9. Sınıf
12 Ceren ÖZDEMİR Eczacı Güzin Velittin Bekrioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
13 Hüseyin ANLİ Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
14 Alptuğ ÜLKER Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi 9. Sınıf
15 Tabarek RAFİDALI Fatma Özmüftüoğlu Anadolu İmam Haitp Lisesi 9. Sınıf
16 Arda AVARA Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi 9. Sınıf
17 Moemen AL OMARI Nebahat Şifa Anadolu İmam Haitp Lisesi 9. Sınıf
18 İbrahim ÖNAL Nebahat Şifa Anadolu İmam Haitp Lisesi 9. Sınıf
19 Kerimhan YAMAN Nezihe Soydan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf
20 Dzhamal MAMUEV Kestel Sultan Alparslan Anadolu Lisesi 10. Sınıf
21 Seher YEŞİLUVA Fatma Özmüftüoğlu Anadolu İmam Haitp Lisesi 9. Sınıf
22 Elif Su Nisa ANILGAN Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi 9. Sınıf
23 Ersun BOYACI Payallar Çok Programlı Anadolu Lisesi 9. Sınıf
24 Arda YILDIRIM Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
25 Ayşenas VATANSEVDİM Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi 9. Sınıf
26 Enes ÖZTEL Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi 9. Sınıf
27 Osama Wafıd Hasan ENANI Nebahat Şifa Anadolu İmam Haitp Lisesi 9. Sınıf
28 Daad Eyad Tareq SHAMMOUT Kestel Sultan Alparslan Anadolu Lisesi 9. Sınıf
29 Shahd Eyad Tareq SHAMMOUT Kestel Sultan Alparslan Anadolu Lisesi 9. Sınıf
30 Hatice Kübra AYDIN Fatma Özmüftüoğlu Anadolu İmam Haitp Lisesi 9. Sınıf
31 Aleyna KARACA Eczacı Güzin Velittin Bekrioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
32 Emine Hayat UÇAK Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi 9. Sınıf
33 Mustafa Ali DEMİRELLİ Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi 9. Sınıf
34 Tunçhan KAYGISIZ Abdurrahman Alaattinoğlu Anadolu Lisesi 9. Sınıf
35 Mustafa Şefki İŞİR Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi 9. Sınıf
36 Senem ÇEBİÇ Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi 9. Sınıf
37 Hasan Wafıd Hasan ENANI Nebahat Şifa Anadolu İmam Haitp Lisesi 9. Sınıf
38 Muhammed Ali AKÇIRAHAN Nebahat Şifa Anadolu İmam Haitp Lisesi 12. Sınıf
39 Mert Ali KOCAYÖRÜK Alanya Lisesi 11. Sınıf
40 Zeynep Melek DEMİRCİ Avsallar Recep Karaca Çok Programlı Anadolu Lisesi 9. Sınıf
41 Ahmet YALÇIN Nezihe Soydan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
42 Samet GÜVEN Nezihe Soydan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf
43 Seçil SÖNMEZ Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf

Saray Mahallesi, Kültür Caddesi No 9 Posta Kodu 07400 Alanya/Antalya - 0242 5131198 0242 5134838 02425124059

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.