ANTALYA ALANYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALANYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELENEKSEL-2 KURAN-I KERİM GÜZEL OKUMA YARIŞMA SONUÇLARI

ALANYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GELENEKSEL-2  KURAN-I KERİM GÜZEL OKUMA YARIŞMA SONUÇLARI

Kahraman Ordumuzun ülke topraklarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla yürüttüğü “Zeytin Dalı” harekâtına manevi destek vermek ve ayrıca Millî eğitimin genel amaçları doğrultusunda ortaokul ve lise öğrencileri arasında Kuran-ı Kerim okuma marifetlerini geliştirmek amacıyla düzenlenen “Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma” yarışmalarına 4 kategoride toplam 32 öğrenci katıldı. Erkekler Alanya Nebahat Şifa Anadolu İmam Hatip Lisesinde; Kızlar ise Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde mukabelede bulundu.

 

Yarışmamıza katılan Onur Tablomuz aşağıda çıkarılmış olup bütün katılımcı öğrencilerimizi onları hazırlayan değerli öğretmenlerimizi ve desteklerini esirgemeyen ailelerimizi tebrik ederiz.

 

 

         KURAN-I KERİM OKUYAN GENÇ SADALAR ONUR TABLOSU

SUDENAZ ÇETİN

YEŞİLÖZ ORTAOKULU

PINAR PINARBAŞI

TOSMUR FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU

ESMA YALMAN

KARGICAK VAHAPOĞLU ORTAOKULU

HAYRUNNİSA UYAR

KONAKLI GAZİ ORTAOKULU

ELİF CANBOLAT

CİKCİLLİ M EMİNE ÖNCÜ OO

ENES ÖZTÜRK

YEŞİLÖZ ORTAOKULU

M.SÜHAN ARSLAN

MENDERES ORTAOKULU

AHMET FADIL AKSANOĞLU

AVSALLAR ORATOKULU

EMİRHAN UTKU

TOSMUR FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU

TUNCAY TOKCAN

NİHAL DEMİRELORTAOKULU

RIDVAN UYGUN

TOSLAK KETENLİK ORTAOKULU

TUNAHAN GÜR

KONAKLI GAZİ ORTAOKULU

MEHMET HAN ŞEN

ŞÜKRÜ MÜLAZIMOĞLU ORTAOKULU

CANER EMİROĞLU

CİKCİLLİ M EMİNE ÖNCÜ OO

EMİRHAN ÇOBAN

HALİL ÜLKER OO

İREM ÖZSOY

HÜSEYİN GİRENES FEN L.

MELEK ÇETİN

ŞEHİT A.ÜMİT SERCAN AL

MERVE YALÇIN

SINAV TEMEL LİSESİ

Ayşe ERDOĞAN

ALANYA LİSESİ

TUĞBA BOR

ARIKAN YILMAZ DİM MTAL

MUSTAFA AKBAŞ

NEZİHE SOYDAN MTAL

BEKİR YILMAZ

HÜSEYİN GİRENES FEN LİSESİ

SERHAT ÜNALAN

ŞEHİT A.ÜMİT SERCAN AL

FARUK SİNAN SERBEST

SINAV TEME LİSESİ

SİNAN ÇİÇEK

RIFAT AZAKOĞLU MTAL

YUNUS EMRE ÇOLAKFAKIOĞLU

MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ABDÜSSAMED KİPRİK

A.FEVZİ ALAATTİNOĞLU A.LİSESİ

İBRAHİM KARA

ALANYA LİSESİ

KEREM KAPLAN

OBA NAZMİ YILMAZ AND LİSESİ

NUH KEREM TAŞ

M.MÜRRÜVVET A.OĞLU A.L.

ŞEMSETİN DALMIŞ

ARIKAN YILMAZ DİM MTAL

AHMET HAN KASAPOIĞU

HASAN ÇOLAK ANADOLU LİSESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




















“YARIŞMADA DERECE ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ”

A-LİSE ERKEKLER KATEGORİSİ

 

1.BEKİR YILMAZ                         Hüseyin Girenes Fen lisesi

2.ABDUSAMED KİPRİK             Fevzi Alaatinoğlu A.LİSESİ

3.FARUK SİNAN SERBEST         Sınav Temel Lisesi

4.YUNUS EMRE ÇOLAKOĞLU  Mesleki Teknik Anadolu lisesi

 

B-LİSE KIZLAR KATEGORİSİ

1.MERVE YALÇIN                        Sınav Temel Lisesi

2.TUĞBA BOR                              Arıkan Yılmaz Dim MTAL

3.İREM ÖZSOY                             Hüseyin Girenes Fen lisesi

4.MELEK ÇETİN                           Şehit Abdullah ümit Sercan A.L.

 

C-ORTAOKUL ERKEKLER KATEGORİSİ

1.TUNCAY TORCAN                    Demirtaş Nihal Demirel Ortaokulu

2.Caner EMİROĞLU                   Cikcilli M.Emine Öncü Ortaokulu

3.M.SÜHAN ARSLAN                  Konaklı Menderes Ortaokulu

4.MEHMET HAN ŞEN                 Şükrü Mülazımoğlu ortaokulu

 

 

 

D-ORTAOKUL KIZ KATEGORİSİ

1.SUDENAZ ÇETİN                      Yeşilöz Ortaokulu

2.ELİF CAN POLAT                     Cikcilli M.Emine Öncü Ortaokulu

3.ESMA YALMAN                        Kargıcak Vahapoğlu Ortaokulu

4.HAYRUNNİSA UYAR               Konaklı Gazi ortaokulu


04-05-201804-05-201804-05-201804-05-2018

Saray Mahallesi, Külltür Caddesi No9 07400 Alanya/Antalya - 0242 5131198 0242 5134838 02425124059

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.