ANTALYA ALANYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin ER´in 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin ER´in 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Saygıdeğer Yöneticilerim, Öğretmen Arkadaşlarım, Değerli Veliler ve Geleceğimizin Teminatı Kıymetli Gençler,

Öncelikle yeni eğitim ve öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ediyor, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Her şeyin temelini oluşturan eğitimi, profesyonel ekiplerle ve çağımızın gerektirdiği imkanları taşıyan ortamlarda yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yarınlarımızın teminatı olan biricik evlatlarımızı milli ve manevi değerlere bağlı, vatanını ve milletini seven, hizmet etmek için birbirleriyle yarışan, iyi bir insan ve iyi bir vatandaş olarak yetiştirmek hepimizin en büyük isteği ve hedefidir. Bu doğrultuda yaz tatili boyunca okullarımızda devam eden çalışmalar tamamlanmıştır.

Sevgili öğrencilerimizin hak ettikleri güzel ortamlarda eğitim görmeleri bizim için çok önemlidir. Bu düşünceyle geleceğimizin söz sahibi bugünün gençlerini; milli ve manevi değerlerine bağlı, kültürel değerlerini koruyan, doğru bilgiye ulaşabilen, yorum yapabilen, başkalarının özgürlüğünü ihlal etmeden kendini özgürce ifade edebilen, değerleri ile hayat felsefesini oluşturmuş, ülkesi ve bütün insanlık için çalışan bireyler olarak yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz.

Bu vesileyle tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın ve sevgili öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini diliyor, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Hüseyin ER

 

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü

Saray Mahallesi, Külltür Caddesi No9 07400 Alanya/Antalya - 0242 5131198 0242 5134838 02425124059

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.