ANTALYA ALANYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonu 01.09.2021 Yerleştirme Sonuçları

İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonu 01.09.2021 Yerleştirme Sonuçları

ALANYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonu
17.08.2021 Yerleştirme Sonuçları
Sıra No Adı Soyadı Yerleştirildiği Okul/Kurum Kayıt Nedeni
1 Diana BUKHANOVA Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
2 Atakan Ahmet BEYAZ Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
3 Rakhıl SADYKOV Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
4 Ramazan AKKIN Alanya Nezihe Soydan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açık Lise Öğrencisi (9, 10,11 ve 12.Sınıflar)
5 Zehra Ela ERDEM Alanya Nezihe Soydan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
6 Yıldız Yağmur SOYLU Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi Açık Lise Öğrencisi (9, 10,11 ve 12.Sınıflar)
7 Romına KHANI Kestel Sultan Alparslan Anadolu Lisesi Yabancı Uyruklu Öğrenci (OÖKY Md.23-2c)
8 Şiraz REŞİD Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yabancı Uyruklu Öğrenci (OÖKY Md.23-2c)
9 Leyla ÇELİK Berat Hayriye Cömertoğlu Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
10 Fikri Emre KURAL Arıkan Yılmaz Dim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 23/2f
13 Ramazan SÜVARİ Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açık Lise Öğrencisi (9, 10,11 ve 12.Sınıflar)
14 Berkcan İMRE Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencisi
15 Nevin Medine ALTUNGİBİ Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
16 Lulııa CHAIKINA Eczacı Güzin-Velittin Bekrioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yabancı Uyruklu Öğrenci (OÖKY Md.23-2c)
17 Ivan REZUNENKO Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi Yabancı Uyruklu Öğrenci (OÖKY Md.23-2c)
18 Marııa REZUNENKO Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi Yabancı Uyruklu Öğrenci (OÖKY Md.23-2c)
19 Elif Nermin BULUT Payallar Çok Programlı Anadolu Lisesi Açık Lise Öğrencisi (9, 10,11 ve 12.Sınıflar)
20 Ruslan TATAROV Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
21 Çınar BAKIR Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
22 Yelda KIR Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açık Lise Öğrencisi (9, 10,11 ve 12.Sınıflar)
23 Deniz BENAL Alanya Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi Açık Lise Öğrencisi (9, 10,11 ve 12.Sınıflar)
24 Abdurrahman ALTUNER Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi Yurtdışından gelen öğrenci.
25 Reyhan KONUK Avsallar Recep Karaca Çok Programlı Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
26 Ata SATICI Alanya Nezihe Soydan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler
27 Muhammet Arjel TORUN Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretime geçiş işlemleri sonucu örgün ortaöğretim kurumuna yerleşemeyenler

Saray Mahallesi, Kültür Caddesi No 9 Posta Kodu 07400 Alanya/Antalya - 0242 5131198 0242 5134838 02425124059

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.